تیبا

تیبا سایپا

این محصول با بهره گیری از موتور قدرتمند 1500 سی سی یورو 4 اروپا از زمان تولید جایگاه مناسبی را در بین مصرف کنندگان داخلی و صادراتی پیدا کرده است. تیبا با ویژگی های منحصر به فرد خود از جمله شتاب بالا و قدرت مطلوب موتور توانسته است با وجود استانداردهای سختگیرانه اهداف صادراتی را بعنوان خودروئی مطلوب در بسیاری از بازارها و حتی اروپا محقق سازد.

تیبا با طراحی زیبا از نظر بسیاری از مصرف کنندگان محصولی مناسب برای خانواده شناخته می شود و با تکیه بر این کارائی در کنار مصرف سوخت پائین خود یکی از خودروهای مناسب برای سفرهای بین شهری محسوب می شود.

منبع : سایت گروه سایپا

کیسه هوای راننده و سرنشین/تهویه مطبوع/سیستم ضد سرقت با کد متغیر (Immobilizer)/ترمز ABS.قفل مرکزی/شیشه بالابر برقی دربهای جلو/آینه های جانبی تاشو با قابلیت تنظیم از داخل/گرمکن شیشه عقب/برف پاک کن شیشه جلو با دور قابل تنظیم/ساعت دیجیتال/کمربند ایمنی جلو با قابلیت تنظیم ارتفاع/کمربند ایمنی عقب/فرمان با قابلیت تنظیم ارتفاع/چراغ جلو با قابلیت تنظیم زاویه نور(levelling switch)/چراغ مه شکن عقب.داشبورد و رودری جدید/جالیوانی روی کنسول جلو/صندلی های ارگونومیک جدید/صندلی راننده با قابلیت تنظیم ارتفاع/صندلی عقب با قابلیت تاشدن/درب بازکن باک و صندوق عقب از داخل/CD Playerبا قابلیت پخش MP3/چراغ هشدار دهنده عیب موتور/ریموت کنترل و …

تجهیزات اختیاری و سفارشی: آینه های جانبی برقی/شیشه بالابر برقی عقب/تهویه متبوع اتوماتیک/کیت گاز سوز/رینگ آلومینیومی

حواله کار

مجرب ترین و با سابقه ترین کادر در زمینه خرید و فروش حواله خودرو