وانت آریسان

**  وانت آریسان  **

 

ARISAN-1

 

جالب است بدانید که ایران خودرو مشخصات فنی وانت آریسان با موتور 1.7 لیتری را بدین شرح اعلام کرده است؛ حداکثر قدرت 86 اسب بخار، حداکثر گشتاور 140 نیوتن متر، وزن خالص 1240 کیلوگرم (حدود 200 کیلوگرم سنگین تر از پیکان وانت) و شتاب صفر تا صد در حالت بنزین سوز، 12.7 ثانیه که البته حدود 5 الی 6 ثانیه از رقم تست شده در شرایط واقعی کمتر است .

وانت آریسان پایه‏ گاز سوز با موتورOHVG II

وانت آریسان ضمن برخورداری از امکانات ایمنی و فضای جادار و راحت برای رانندگی، از قابلیت بالاتری برای حمل بار برخوردار است. طراحی جذاب تزیینات داخلی (داشبورد ، رودری‏ها و…) موجبات هرچه بیشتر رانندگی دلپذیر را برای کاربران آن فراهم نموده است.
استفاده از موتور پایه گاز سوز 1700 سی سی OHVG II دارای استاندارد آلایندگی یورو 4 ، علاوه بر صرفه جویی در هزینه سوخت ، موجب کاهش قابل توجه هزینه تعمیرات و نگهداری خودرو می‏گردد و از این لحاظ شرایط متفاوتی در مقابل رقبا داراست.
شرکت ایران خودرو با هدف افزایش کارایی خودرو آریسان نکات مهمی را در طراحی بدنه این خودرو لحاظ نموده است که از جمله آن جانمایی مخزن گاز در زیر کفی اتاق بار، طراحی اتاق بار با دیواره‏های بلند، جدا بودن قسمت بار از اتاق سرنشینان بوده که این موارد شرایط استفاده بهینه را برای دارندگان این خودرو فراهم می‏نماید.

ویژگی‏های برجسته خودرو

·         کارا (قابلیت نصب اتاق‏های مختلف برای کاربری متفاوت)
·         توان باربری بالاتر (335 کیلوگرم بیش‏تر از وانت باردو)
·         فضای مناسب بار (قرار گرفتن کپسول گاز در زیر کفی بار)
·         کیسه هوای ایمنی راننده و سرنشین
·         سیستم ترمز ضد قفل ABS 
·         فضای مناسب سرنشینان
·         سیستم تهویه مطبوع (کولر)
·         سیستم صوتی MP3
·         شیشه بالابر برقی
·         فرمان هیدرولیک
·         فرمان تلسکوپی(جمع شونده در تصادفات)
·         سیستم ضد سرقت (ایموبیلایزر)
 

حواله کار

مجرب ترین و با سابقه ترین کادر در زمینه خرید و فروش حواله خودرو